وب سایت کهربا فاخر

وب سایت کهربا فاخر از نوع فروشگاهی و محتوایی است که تمرکز خود را روی محصولات خود قرار داده است. طراحی سایت از نظر رنگ بندی و گرافیک مدرن است و المان های فروشگاهی به خوبی برای تمام نسخه های موبایل، دسکتاپ و تبلت جاسازی شده. همچنین وبسایت برای بازاریابی محتوایی نیز پتانسیل زیادی دارد و المان های لازم برای آن قرار گرفته است. وب سایت به طور کامل و سفارشی توسط المنتور طراحی و اجرا شده است.

وب سایت سنجش برتر خلیج فارس

وب سایت سنجش برتر خلیج فارس از نوع شرکتی و خدماتی است که تمامی خدمات و رزومه این شرکت در صفحه اول به صورت چند بخشی قرار گرفته و در سایر بخش های سایت، روی راه های ارتباطی نیز توجه ویژه ای شده است که به راحتی در دسترس کاربر قرار گیرد. همچنین این سایت توانایی تبدیل شدن به یک وب سایت محتوایی را نیز دارد. وب سایت به طور کامل و سفارشی توسط المنتور طراحی و اجرا شده است.

وب سایت ریزسنج

وب سایت ریزسنج

وب سایت ریزسنج از نوع محتوایی است که المان های تولید محتوا در بالاترین سطح در این وب سایت به کار گرفته شده. همچنین این سایت آمادگی کامل برای اضافه کردن فروشگاه را دارد و می تواند در آینده، فروش اینترنتی نیز داشته باشد. وب سایت به طور کامل و سفارشی توسط المنتور طراحی و اجرا شده است.

وب سایت دقت گستر تجهیز

وب سایت دقت گستر تجهیز، یک سایت چند منظوره است که نه تنها به معرفی برند خود می پردازد، بلکه روی فروش محصولات به صورت اینترنتی نیز تمرکز دارد. وبسایت به طور کامل با المنتور ساخته شده و فروشگاه آن نیز از ووکامرس قدرت گرفته است.