سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در دقت گستر تجهیز

دقت گستر تجهیز معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات دقت گستر تجهیز و نیز راهکارهای دقت گستر تجهیز برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت دقت گستر تجهیز توضیح داده شده است.

محتویات این سند

 • این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که دقت گستر تجهیز از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده دقت گستر تجهیز از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران دقت گستر تجهیز را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
 • این سند به مواردی که در اختیار دقت گستر تجهیز نیست و دقت گستر تجهیز هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات دقت گستر تجهیز و افراد ثالثی که در استخدام دقت گستر تجهیز نیستند از جمله این موارد هستند.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

 • شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت دقت گستر تجهیز اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار دقت گستر تجهیز قرار می دهید.
 • پس از ورود به سایت دقت گستر تجهیز شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات دقت گستر تجهیز نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
 • دقت گستر تجهیز کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • دقت گستر تجهیز به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت دقت گستر تجهیز اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های دقت گستر تجهیز و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • دقت گستر تجهیز از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات دقت گستر تجهیز، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
 • دقت گستر تجهیز اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
  • در صورت ادغام دقت گستر تجهیز در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات دقت گستر تجهیز یا خروج کامل پرسیده می شود.
  • در صورت تخطی شما از قوانین این فروشگاه ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
  • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از دقت گستر تجهیز بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
 • دقت گستر تجهیز ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت دقت گستر تجهیز از آن استفاده کند.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 • شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت دقت گستر تجهیز تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در دقت گستر تجهیز آن ها را در سایت دقت گستر تجهیز وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد دقت گستر تجهیز ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
 • شما می توانید به طور کامل از دقت گستر تجهیز و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از دقت گستر تجهیز حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 • دقت گستر تجهیز دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات دقت گستر تجهیز یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
 • دقت گستر تجهیز جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
 • امیدواریم که بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم که از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. دقت گستر تجهیز تلاش خواهد کرد که تمامی راه های معقول را طی کند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را که از شما در اختیار دارد،‌ حفظ کند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبکه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %۱۰۰ تضمین کرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) دقت گستر تجهیز مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

سایت های لینک شده
این سایت ممکن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینک”) پیوند داشته باشد. سایت های لینک شده تحت نظارت دقت گستر تجهیز نیستند و دقت گستر تجهیز در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی که برای سایت های لینک می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی دقت گستر تجهیز نخواهد بود و ما جداً توصیه می کنیم که نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل کنید.

تغییرات در این سیاست ها
دقت گستر تجهیز حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از سایت دقت گستر تجهیز خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .

پرسش ها و پیشنهادها
در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم دقت گستر تجهیز در میان بگذارید.