چرا طراحی و گرافیک مهم است؟

طراحی گرافیکی محصولات و خدمات شما با استفاده از رنگ و عناصر مناسب به مشتریان نشان می دهد. از آنجایی که امروزه همه ما تحت تاثیر انبوهی از تبلیغات دیجیتال و سنتی از طریق ایمیل، روزنامه، مجلات و … هستیم، اهمیت طراحی گرافیک بسیار زیاد شده است. اما ما چه خدماتی از طراحی را به شما ارائه می دهیم؟

designer
طراحی و گرافیک

1. طراحی قالب شبکه های اجتماعی

همین ابتدا بگویم محتوا حرف اول را میزند! همیشه 95 درصد وقت و هزینه خود را روی محتوا صرف کنید و مابقی را برای طراحی بصری کنار بگذارید. اما این 5 درصد زمانی خودش را نشان می دهد که شما قصد دارید در بالای جدول با بهترین ها رقابت کنید. اینجا هست که طراحی زیبا خود را نشان می دهد. داشتن قالبی زیبا برای صفحه اینستاگرام شما، زیبایی کم نظیری به صفحه شما می بخشد. می توانید از قالب برای استوری، فیلم، عکس و … استفاده کنید و یک برندسازی عالی برای کسب و کار خود انجام دهید. در پایین می توانید یک نمونه قالب طراحی شده برای صفحه پوشاک در اینستاگرام را ببینید:

2. لوگو اینترو

از عناصر اصلی یک ویدیو حرفه ای، لوگو اینترو و لوگو موشن آن است که معمولا در ابتدا و در برخی موارد در انتهای ویدیو به نمایش در می آید. اینکه ویدیو های شما از یک ساختار معینی پیروی کرده و شروع آنها با یک انیمیشن جذاب از لوگوی شما باشد، تاثیر بسیار زیادی بر روی مخاطب و هویت برند شما خواهد داشت. مانند لوگو موشن زیر:

کارت ویزیت

کارت ویزیت هنوز هم یکی از اعضای جدا نشدنی هر کسب و کاریست. بعید است شما بازاریابی را بشناسید که همراه خود کارت ویزیت نداشته باشد! یا به مغازه ای بروید و روی ویترین آن خبری از کارت نباشد. کارت ویزیت نشانگر هویت یک فرد یا مجموعه است و اطلاعات روی آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. طراحی یک کارت، باید به گونه ای باشد که نمایانگر آن صنف یا شغل است. رنگ های استفاده شده، طرح کارت و اطلاعاتی که روی کارت درج می شود، باید با این موضوع همخوانی داشته باشد.

business-card

اگر در مورد طراحی تصمیم خودتون را گرفته اید یا نیاز به راهنمایی دارید، می توانید از فرم زیر اقدام یا از طریق آیکن چت که در گوشه سایت قرار گرفته است، با ما ارتباط برقرار کنید.